Kvadrokoptéra pre 43. brigádu

Dátum prijatia objednavky: 2022-09-28

100 %
Zozbieranych: $ 2702.7  
Cieľ: $ 2702.7

Priatelia, všetci už vieme čo je Bayraktar, Javelin, bezpilotove lietadlo, himars.Už sa veľmi dobre význame čo robia na vojne diaľkomery, termovizory, monokulare, vysielačky, ďalekohľady.

Naučili sme sa rozdeľovať prílety a odlety. Zvuk sirény prenikol ako vírus do našho života, a žiaľ ostane s nami navždy.

Ťažke znalosti, ťažká doba.….Strašne chceme aby opäť nastal mierny a pokojný život!Určite nastane. Je to otázka iba času.

Aby sa to stalo čonajskôr, musíme všetkými svojimi silami pomáhať našim OSU!

Dnes otvárame finančnú zbierku pre dron hrdinom z 43 brigády. Chlapci sú teraz v Doneckej oblasti. Kvadrokopter potrebujú pre vykonávanie rozviedky a následných úkonov po nej ??. Taktiež chlapci súrne potrebujú dva tablety.

Priatelia, poďme do toho spolu, pošlite platbu pre tak dôležitú vec! Ak mate doma tablet, a už ho nepotrebujete, tak ho posuňte chlapcom pre veľmi dobre veci. Každá hrivňa je dôležita. Každé zdieľanie je dôležité.

Pripomíname, vo vojne za slobodu sa malé veci nedejú.Rýchle prevody pre fond “All4Ukraine- Supporr Ukraine”:Paypal: 2941980@gmail.comSláva OSU!???


Пов‘язані новини:

História darov

Dobrý človek Suma ($) Dátum darovania Prevody