Oleksandr Lukjančenko je náš dobrý človek

2022-09-19
Príbehy
...

Priatelia, sme vďačný každemu, kto sa pridáva k pomocí našim obrancom prostredníctvom fondu “All4Ukraine - Support Ukrainе”.

Dnes vam chceme porozprávať o neuveriteľnom človeku, ktorý veľmi pomaha OSU.

Oleksandr Lukyanchenko💪🇺🇦.

- môj život po totálnej invázie ruska sa kardinálne zmenil. Najprv bolo potrebné zabezpečiť odvoz z okupovaného územia rodičov a odviesť rodinu do viac bezpečného miesta. Potom maximálne rýchlo dať dokopy svoje sily a pomôcť našim obrancom. Pomáham fondu pretože poznám osobne zakladateľa Sergiia Savchenka. Jemu dôverujem, mám istotu že vojaci dostanú potrebnú pomoc.
Vyhrá jednoznačne bude za nami. Predsa nás je veľa a nás nie je možné neporaziť. Preto si myslím že každý ma robiť všetko možné pre to, aby víťazstvo prišlo čo najskôr pre svetlu budúcnosť našich deti, - podelil sa myšlienkami muž.

Oleksandr pracuje riaditeľom oddelenia nábytku v sieti obchodných centrov na Ukrajine “ Epicentr”. Muž s začiatkom totálnej invázie stále pomaha našim vojakom a nútene presťahovaním ľudom.

Oleksandr, sme veľmi vďačný vám za pomoc OSU a dobre srdce🙏❤️. Veríme, že čoskoro všetky rodiny dokážu sa spojiť vo voľnej a nezávislej Ukrajine. Dokážu to spraviť vďaka takym ľudom ako ste vy.

Ďakujeme!


Táto správa sa týka objednávky: