Zoznámte sa s naším tímom - Valentinou Stepanovskou

2022-09-25
Príbehy
...

Priatelia, my pokračujeme vás zoznamovať s našim skvelým tímom. 

Valentyna Stepanovska 🇺🇦🌸.

- do totálnej agresii ruska, s rodinou som bývala v Buchi. V noci na 24 februára môj syn sa zobudil, prišiel ku mne so slovami : “Mami mne sa snívalo o tom, že sa začala vojna!” Ukludnila som ho, povedala som že bol to iba sen. Ale už o hodinu som sa zobudila od zvonenia telefónu, volala sestra, hovorila, že bombardujú letisko vedľa nich. Ukázalo sa , že to bol prorocký sen môjho dieťaťa… Za 15 minút boli sme nachystaný. Z toho momentu naš život sa stal neustálim sťahovaním. 

Napriek všetkému, verím vo víťazstvo našej krajiny. Je to nezpochybňujuce! Každy deň musíme si všetci pamätať, každý z nás môže priblížiť deň Víťazstva. Pridajte sa! Spolu sme sila! - podelila sa myšlienkami žena. 

Brat Valentyny momentálne je na fronte. Ešte začiatkom ruskej invázii jeho jednotke bolo súrne potrebné auto. Sergii Savchenko, zakladateľ fondu, pomohol vojakom bez váhania. Odvtedy Valya pochopila, že chce pomáhať fondu “ All4Ukraine”.

Vo fonde žena sa zaoberá veľmi dôležitou prácou. Ona tvorí kreatívy pre sociálne siete. Obrázky pre príspevky, dizajn videí od vojakov, bannery na stránke, šablóny vďaky a oveľa viac - je to všetko fantázia, zručnosť a práca našej Valentyny! 

Valentyna, ďakujeme ti za tvoje “ zlate” ručičky a citlivé srdce🙏❤️. Tvoja každodenná práca vo fonde približuje deň našho Víťazstva. 

Sme ščastny že ťa mame. ❤️❤️❤️


Táto správa sa týka objednávky: