Zoznámte sa s naším tímom - Victoria Semenets

2022-09-04
Príbehy
...

Priatelia, dnes je nedeľa, a to znamená, že my pokračujeme vás zoznamovať s našim neskutočným tímom❤️. 


Viktoriia Semenec 🌸🇺🇦.


- 24 februára som sa zobudila od výbuchov. V mojej krajine sa začala vojna v plnom rozsahu. Spolu s dcérou týždeň sme boli v kryté v Kyjivi. Stále sirény, výbuchy, a strach o život dieťaťa ma donútili odcestovať do zahraničia. Dva mesiace som žila v Bratislave. Som veľmi vďačná Slovensku a ľudom za podporu, ich neuveriteľne teplo, s ktorým oni nas prijali s dcérou. Tieto dva mesiace som snívala o Víťazstve a návrate domov. Preto, už koncom apríla som sa vrátila do rodného Kyjiva. Som hrdá na našich ľudí ako nikdy predtým! Sme slobodný a odvážny národ. Mame najlepších na svete obrancov! Víťazstvo jednoznačne bude naše, - podelila sa s nami svojimy myšlienkami žena. 


Viktoriia vo fonde sa zaoberá veľmi dôležitou vecou. A prave, vedie evidenciu všetkých prijatých platieb, taktiež sa zaoberá hľadaním potrebných tovarov pre vojakov, uskutočňuje nákup objednávok💪👍. 


Viktoriia ma veľmi dobrú vlastnosť charakteru  - vytrvalosť. Ona vždy nájde všetko, čo potrebujú naši vojaci, nájde aj to, čo už nikde nie je 😁. 


Vika - si neuveriteľná! 

Ďakujeme ti za obrovský prínos do našho spoločného, budúceho Víťazstva! 


Sme ščastny, že ťa mame❤️❤️❤️.


Táto správa sa týka objednávky: