Продав годинник - купив пікап для взводу

2022-04-11
Звіти
...

Друзі!

Знаєте, що нас відрізняє від росіян?

Ми ніколи не візьмемо чужого, бо нам це непотрібно. Навпаки, ми віддаємо все найдорожче для того, щоб наші діти жили в мирній незалежній Україні.

Кожен наш співвітчизник, незалежно хто він і де, віддає найцінніше, що було для нього ВЧОРА, щоб усі ми мали ЗАВТРА.

Сьогодні хочемо розповісти вам саме про такого українця - офіцера ЗСУ Борис Рябуха

Сім років тому вірний друг зробив Борису коштовний подарунок – годинник. Борис із задоволенням його носив. Для нього це був не просто подарунок, а й прояв справжньої дружби. Глянув на годинник – друга згадав Такі речі гріють душу все життя.

Прийшла війна... Борис Рябуха пішов захищати рідну землю, підрозділу дуже потрібен був пікап для бойових завдань. Часу не було на роздуми, потрібно було діяти.

Пікап знайшли, але він був досить дорогим. Чоловік не мав такої суми, тому вирішив продати свій годинник. Виставив на продаж за 70 000 гривень та пояснив людям ціль. Через пів години допис розлетівся по всій країні, а вже через півтори доби годинник купили, але значно дорожче від зазначеної суми. Дізнавшись ціль, покупець сам підвищив вартість. Готовий був придбати годинник за 250 000 гривень.

На цьому чудова історія не закінчилась. Покупець приїхав забирати цінну річ, кошти віддав, а годинник повернув Борису!

Небайдужі люди, вражені вчинком Бориса, теж допомогли. І в результаті наш герой зібрав 400 000 гривень, яких вистачило аж на два пікапи. Навіть частина грошей залишилася на третій автомобіль - 100 000. Це половина вартості.

До речі, ці пікапи ми знайшли, викупили та зовсім скоро передамо Борису.


Ця новина пов'язана з заявкою: