Наші добродії - Олександр Лук`янченко

2022-09-19
Історії
...

Друзі, ми дякуємо кожному, хто долучається до допомоги нашим захисникам через фонд “All4Ukraine - Support Ukrainе”.

Сьогодні хочемо розповісти вам про неймовірну людину, яка дуже допомагає ЗСУ.

Олександр Лук`янченко💪🇺🇦.

- Моє життя після повномасштабного наступу росії змінилося кардинально. Спочатку потрібно було вивозити батьків з окупованої території та перевозити родину у більш безпечне місце. Далі максимально згуртувати свої сили для допомоги нашим захисникам. Я допомагаю фонду, адже знаю особисто засновника Сергія Савченка. Йому я довіряю та впевнений, що військові отримають потрібну допомогу. Перемога однозначно буде за нами. Адже нас багато і нас не подолати. Тому вважаю, що кожен має робити усе можливе, щоб перемога настала швидше для світлого майбутнього наших дітей,- поділився думками чоловік.

Олександр працює директором направлення “Меблі” в мережі торговельних центрів в Україні “Епіцентр”. Чоловік з початку повномасштабного наступу постійно допомагає нашим захисникам та вимушеним переселенцям.

Олександре, ми неймовірно вдячні вам за допомогу ЗСУ та добросердечність🙏❤️. Віримо, що зовсім скоро всі родини зможуть об`єднатися у вільній та незалежній Україні. І зможуть це зробити, завдяки такий людям, як ви.

Дякуємо!


Ця новина пов'язана з заявкою: