Знайомтесь з нашою командою - Валентина Степановська

2022-09-25
Історії
...

Друзі, ми продовжуємо знайомити вас з нашою чудовою командою.

Валентина Степановська🇺🇦🌸.

- До повномасштабної агресії росії, я з родиною проживала в Бучі. В ніч на 24 лютого мій син прокинувся та підійшов до мене зі словами: "Мама, мені приснився сон, що війна почалася!". Я його заспокоїла і сказала, що то лише сон. Та вже через годину я прокинулася від дзвінка моєї сестри, що бомблять аеропорт біля них. Виявилося, то був провідницький сон моєї дитини... Ми зібралися за 15 хвилин і виїздили з міста вже під вибухи. З того моменту життя перетворилося на постійне кочування. Незважаючи ні на що, я вірю в перемогу нашої країни. Це без сумніву! Ми всі маємо пам`ятати щодня, що кожен може допомогти прискорити день Перемоги. Долучайтеся! Разом ми сила! - поділилася думками дівчина.

Рідний брат Валентини зараз на фронті. Ще на початку повномасштабного наступу їхньому підрозділу терміново потрібна була автівка. Сергій Савченко, засновник нашого фонду, допоміг військовому, навіть не вагаючись. Відтоді Валя зрозуміла, що хоче допомагати фонду “All4Ukraine”.

Дівчина займається у фонді надзвичайно важливою роботою. Вона створює креативи для соціальних мереж. Картинки до дописів, оформлення відеороликів від військових, банери на сайт, макети подяк та багато іншого - це все фантазія, вміння та робота нашої Валі!

Валентина, дякуємо тобі за “золоті” ручки та чуйне серце🙏❤️. Твоя щоденна праця у фонді наближає день нашої Перемоги.

Щасливі, що ти у нас є. ❤️❤️❤️


Ця новина пов'язана з заявкою: