Знайомтесь з нашою командою – Анатолій Андрійович Гора

2022-08-17
Історії
...

Друзі, ми дякуємо кожному добродію, що підтримує ЗСУ через наш фонд All4Ukraine. Ми робимо одну спільну справу – наближаємо нашу Перемогу!

Cьогодні розповідь саме про таку людину.

Анатолій Андрійович Гора .

– Мене звати Анатолій Андрійович, я керівник виробництва української меблевої компанії. Допомагати нашим воїнам почав з перших днів повномасштабної війни. Зараз ми усі маємо це робити, кожен на своєму місці: на роботі і поза роботою. Мій прадід воював, воювали обидва мої діди, мої батьки ще дітьми пережили Другу Світову війну. Та про такі звірства, які чинять російські окупанти в наших містах зараз, я ніколи ні від кого не чув. На жодній війні ще такого не було. Тепер і я знаю, що таке війна, і мої діти, і маленькі внуки… Дивишся в ці перелякані дитячі оченята і не можеш нічого пояснити, не вистачає слів. Мусимо боротися, щоб більше війн не було. Хочу, щоб ми раз і назавжди відстояли свою землю, щоб ні в кого і думки не виникало йти до нас зі зброєю. За наші життя і майбутнє діточок варто боротися, – поділився думками чоловік.

Анатолій Андрійович, дякуємо вам за постійну та дуже потужну підтримку наших героїв. З вашою допомогою ми виборемо перемогу та мирне небо над головами наших діточок.

Privat Bank карта: https://cutt.ly/9Za0exL Mono Bank карта: https://bit.ly/3jsoAIR Paypal: 2941980@gmail.com

Слава ЗСУ!


Ця новина пов'язана з заявкою: